Agglotech Terrazzo tasapinnad

SUUREM VALIK TOOTJA KODULEHEL

Kasutusalad fassaadid ja põrandapinnad,seinad.
Agglotech Urban Terrazzo on ideaalne väliste sillutis- ja fassaadi projektideks.
Agglotech Urban Terrazzo sisaldab olulisi TX-Active® poolt välja töötatud tehnoloogia Italcementi. See uus ja põnev tehnoloogia tagab selle et:
Pinnad hülgavad orgaanilist mustust ja püsivad puhtad
Pinnad tõrjuvad baktereid
Ümbritseva õhu kvaliteet on oluliselt parem

Agglotech on Euroopa suurim aglomeraat terrazo tootjaid.
Tootja eesmärk on julgustada selle loodusliku materjali kasutamist väga erinevates ehitusalastes valdkondades. Agglotech on terrazo toode mis on saavutatud läbi eksklusiivse tööstusliku protsessi, ilma mis tahes vaikude lisanditeta, see sisaldab ainult looduslike komponente nagu marmori killud, betooni ja vett. Kvaliteetne lõpptulemus ja looduslikud materjalid loovad suurepärase ja vastupidava viimistluse mis tahes projektile.

Sõltuvalt teie vajadustele on Agglotech terrazzo juures kasutatud komponente mis on ajas püsivad. See annab kaasaegsetele arhitektidele ja ehitajatele uusi disaini võimalusi, mis varem on olnud saavutamatud. Taotlus, mille materjal on kasutada on lihtsalt nii kriitiline kui kuidas see kokku panna ja Agglotech eesmärk on tasakaalustada neid põhielemente.
Kivi on tugev kuid habras materjal, mis ei talu mehhaanilisi lööke. Suured kivitasapinnad võivad muutuda hapraks ja mõraneda, eriti äärmuslike ilmastikuoludega või inimtegevuse mõjul. Agglotech terrazzol on konstruktsioonilised omadused, kus on ühendatud kivi tugevus kuid samas saavutatud elastsus ja vastupidavus.
Agglotechi esteetilisus ja hooldamise lihtsus on kindlasti üks selle positiivseid omadusi, ning tema vastupidavust on see, mis tegelikult inimesi tõmbab.
Kerge hooldada
Põrandad koguvad mustust ja puhastamine on vältimatu tõsiasi; aga see on palju lihtsam Agglotechi puhul. Lisaks sellele, et ta on mitte-absorbentne, on Agglotech keemiliselt neutraalne. Äärmuslikku määrdumist söögikohtades ja mujal ikka juhtub, kuid Agglotechi puhastamine on lihtne, ning tavaelus aineid, mis võiksid tema pinda jäävalt kahjustada ei ole.