Meist

Osaühing Hansakivi on taasiseseisvumise järgselt üks vanimaid kivitöötlemise tehaseid Eestis ning ettevõte põhineb 100% kohalikul kapitalil. Valmistame ja paigaldame kõrgekvaliteedilisi tasapindasid alates aastast 1999. Kogu toodang valmib Kopli poolsaare tipus olevas tehases. Lisaks kohalikule turule tegutseme aktiivselt ja edukalt ka Soome turul ning meie tooted jõuavad läbi erinevate koostööpartnerite ka näiteks Rootsi ja Dubaisse.

Meie põhitooted on köökide ja vannitubade töötasapinnad, aknalauad, kaminafassaadid ning oleme suutelised täitma ka suuremahulisi ühiskondlike hoonete kiviprojekte nagu näiteks põrandad, trepid, fassaadid ja restoranide kivipinnad.

Materjalina kasutame presskivi ehk kvartsi, mis on ideaalne valik köögi tööpindadeks, aga eksklusiivsuse ja unikaalsuse järele janunevatele klientidele pakume ka väga laia värvi ja mustrivalikuga marmorit, graniiti ja muid looduskive.

Tasapindade valmistamiseks vajalikud materjalid hangime vaid tunnustatud ja pikaaegsetelt koostööpartneritelt, misläbi saame garanteerida, et teile valmistatud tasapinnad on püsivad kaunid aastaid ning investeeringuna tõstavad teie kodu väärtust.