Meist

OÜ Hansakivi toodab kõrgekvaliteedilisi sisustuskive looduslikest kividest ja kvartsist juba aastast 1999.

Hansakivi on üks suurimaid kivide töötlemise ettevõtteid Eestis, kes lisaks Eesti turule ekspordib oma tooteid Soome, Rootsi ja Norra.

Meie salongis on võimalik tutvuda kivinäidistega ja looduskivist valamutega. Samuti võite meile saata hinnapäringu, kasutades tasapinna päringu vormi.

Tänu kaasaegsele tehnoloogiale ja väljaõppinud kivimeistritele valmivad meie Tallinna tehases ainulaadsed kivist tooted, mis kestavad põlvest põlve. Pakume oma klientidele mitmekülgseid teenuseid alates kivi valikust kuni kivide paigalduseni.

//hansakivi.ee/wp-content/uploads/2015/08/IMG_3544.jpg
//hansakivi.ee/wp-content/uploads/2015/08/IMG-1033.jpg

Tarnime ka suuremahulisi kiviprojekte suurhoonete fassaadideks, põrandateks ja treppideks. Eritöödena tarnime ja paigaldame ka suuri monumente ja õueala kive, veefontääne ja palju muud.

Looduse poolt disainitud ning inimese poolt vormitud kivi on täiuslik valik, mis sobib igasse sisustusse. Eriti vastupidav materjal on aga kvartskomposiit tootjatelt COMPAC ja SILESTONE, mis on toodetud eritehnoloogial ja mille tehnilised omadused on eriti vastupidavad. Lisaks üliheadele tehnilistele omadustele on kvartsi värvivalik väga lai.

Hansakivi hangib oma toormematerjali ainult kindlatel tarnijatelt, kes tagavad materjali kvaliteetsuse, millest valmistame Teile ainulaadse disaintoote, mis tõstab iga kodu väärtust.

//hansakivi.ee/wp-content/uploads/2015/08/IMG_0925-2.jpg