Meist

Hansakivi on  üks suurimaid ja vanimaid  kivitöötlemise tehaseid Eestis. Valmistame ja paigaldame ainult kõrgekvaliteedilisi kivist tasapindasid alates aastast 1999. Kogu toodang valmib Kopli poolsaare tipus olevas tootmisüksuses. Klientide mugavamaks teenindamiseks avasime hiljuti uue esindussalongi kesklinnas Pärnu mnt. 29 (DAS HAUS). Lisaks kohalikule turule tegutseme aktiivselt ja edukalt ka Soomes ning teistes põhjamaades.

 

Meie põhitooted on köökide ja vannitubade töötasapinnad, aknalauad, kaminafassaadid ning oleme suutelised täitma ka suuremahulisi ühiskondlike hoonete kiviprojekte nagu näiteks põrandad, trepid, fassaadid ja restoranide kivipinnad. Toormena kasutame presskivi ehk kvartsi, mis on ideaalne valik köögi tööpindadeks, aga eksklusiivsuse ja unikaalsuse järele janunevatele klientidele pakume ka väga laia värvi ja mustrivalikuga marmorit, graniiti ja muid looduskive.
Tasapindade valmistamiseks vajalikud materjalid hangime vaid tunnustatud ja pikaaegsetelt koostööpartneritelt, misläbi saame garanteerida, et teile valmistatud tasapinnad on püsivad kaunid aastaid ning investeeringuna tõstavad teie kodu väärtust.